Termoformowanie Katowice

Termoformowanie, obróbka tworzyw sztucznych i plastiku Katowice

 

  +48 602 517 542 

  biuro@ritter-polska.pl

 

Różnego rodzaju tworzywa sztuczne są od dziesięcioleci wykorzystywane w przemyśle na bardzo szeroką skalę. Dzieje się tak ze względu na dostępność materiału, jego parametry, a także możliwości obróbki, które są w zasadzie nieograniczone. Nasza firma postanowiła wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na odlewy z plastiku. Przygotowaliśmy kompleksową, realizowaną z pomocą profesjonalnego parku maszynowego ofertę w zakresie termoformowania tworzyw sztucznych i ufamy, iż sprosta ona wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych projektantów jesteśmy w stanie przygotować każdy projekt i wykonać formowanie tworzyw sztucznych na profesjonalnych maszynach marek jak Illig oraz Geiss, które posiadamy. Najwyższa precyzja oraz kilkuetapowy proces obróbki plastiku gwarantują pełne odzwierciedlenie projektu, a jednocześnie sprostanie wymaganiom zleceniodawców, co jest dla nas kwestią fundamentalną.

Na wspomniany wyżej proces obróbki tworzyw sztucznych składają się trzy podstawowe etapy: formowanie plastiku w wysokiej temperaturze, chłodzenie oraz precyzyjna obróbka końcowa, do której używamy m.in. giętarek oraz obrabiarek typu CNC.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy doskonałą jakość termoformowania. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami osłon, zbiorników, obudów, kasetonów, banerów oraz wielu innych elementów, które są najlepszą wizytówką naszej pracy.