Termoformowanie Warszawa

Termoformowanie, obróbka tworzyw sztucznych i plastiku Warszawa

 

  +48 602 517 542 

  biuro@ritter-polska.pl

 

Możliwości wykorzystania tworzyw sztucznych są obecnie bardzo duże, z czego korzystają w zasadzie wszystkie branże przemysłu. Elementy plastikowe są używane m.in. w motoryzacji, budownictwie, reklamie, produkcji zabawek oraz przemyśle chłodniczym, elektronicznym i wielu innych sektorach. Posiadając fachową wiedzę o termoformowaniu tworzyw sztucznych, postanowiliśmy wyjść do klientów z kompleksową ofertą obróbki plastiku i sprostać oczekiwaniom podczas realizacji nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających projektów.

Nasza oferta obejmuje zarówno wykonanie projektów w programach komputerowych CAD/CAM, jak i formowanie tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, na który składają się urządzenia marek Illig oraz Geiss. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość i precyzję odlewów z plastiku.

Realizacja projektów, które zostają nam zlecone, składa się z trzech podstawowych etapów. Proces termoformowania tworzyw sztucznych rozpoczynamy od obróbki cieplnej materiału i nadania mu żądanego kształtu. Następnie chłodzimy element, a ostatecznym etapem jest precyzyjne kształtowanie końcowe na obrabiarkach CNC oraz giętarkach.

Rezultatem obróbki tworzyw sztucznych są najczęściej osłony i obudowy, zbiorniki, banery reklamowe oraz wiele innych, w tym elementy do samochodów i motocykli.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą obróbki plastiku zapraszamy do kontaktu.