Termoformowanie Wrocław

Termoformowanie, obróbka tworzyw sztucznych i plastiku Wrocław

 

  +48 602 517 542 

  biuro@ritter-polska.pl

 

Tworzywa sztuczne różnego rodzaju są obecnie wykorzystywane na bardzo wielu polach. W zasadzie nie ma branży przemysłowej, która w swoich produktach nie używałaby elementów wykonanych z plastiku, a w konsekwencji obróbka tworzyw sztucznych, którą oferuje nasza firma, cieszy się sporym zainteresowaniem, zarówno wśród małych, jak i dużych przedsiębiorstw oraz klientów prywatnych.

Uważnie śledząc oczekiwania klientów oraz bieżące potrzeby pojawiające się na rynku przygotowaliśmy kompleksową ofertę w zakresie termoformowania tworzyw sztucznych, która naszym skromnym zdaniem sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość odlewów z plastiku, które wykonujemy. Toteż park maszynowy, z którego korzystamy w postaci maszyn Illig oraz Geiss pozwala uzyskać nam odlewy z plastiku będące idealnym odzwierciedleniem uprzednio sporządzonego projektu.

Jesteśmy zobowiązani, iż obróbka plastiku, którą oferujemy, składa się z kilku kluczowych etapów, tj. obróbki termicznej, wstępnego kształtowania materiału poprzez jego chłodzenie oraz kształtowanie końcowe, które wykonujemy, korzystając z obrabiarki CNC lub giętarki.

Za sprawą wspomnianego wyżej procesu termoformowanie jest zakończone, a efektem naszej pracy są różnego rodzaju elementy formowane z tworzyw sztucznych, jak np. obudowy i osłony, banery, spojlery, zbiorniki oraz szereg innych elementów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.