Termoformowanie Kraków

Termoformowanie, obróbka tworzyw sztucznych i plastiku Kraków

 

  +48 602 517 542 

  biuro@ritter-polska.pl

 

Odlewy z tworzyw sztucznych są dzisiaj wykorzystywane bardzo szeroko. Praktycznie nie ma branży przemysłu, w której takowe elementy nie znajdowałyby zastosowania, a w dużym stopniu jest to podyktowane możliwościami, jakie daje termoformowanie tworzyw sztucznych.

Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętej obróbce tworzyw sztucznych. Wiedza i doświadczenie, które posiadamy, oraz profesjonalny park maszynowy pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość odlewów z plastiku. Ponadto jesteśmy w stanie wykonać i zrealizować każdy projekt, a najlepszym świadectwem jakości, którą gwarantujemy, są dotychczas wykonane zlecenia dla klientów z całej Polski.

Szereg zrealizowanych pomyślnie projektów oraz rosnące zapotrzebowanie na odlewy z plastiku powoduje, że nieustannie staramy się udoskonalać proces termoformowania tworzyw sztucznych. Obecnie zlecone projekty realizujemy na kilku etapach, tj. cieplnej obróbce materiału i jego formowaniu; chłodzeniu uformowanego elementu oraz precyzyjnego, ostatecznego kształtowania, do którego wykorzystujemy m.in. giętarki i obrabiarki CNC.

Efektem opisanego wyżej procesu obróbki tworzyw sztucznych jest wiele, najróżniejszych elementów. Niemniej jednak projekty, które realizujemy najczęściej to obudowy, zbiorniki, osłony, spojlery, zabawki, kasetony i banery.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą wszystkich zainteresowanych. Gwarantujemy najwyższą jakość termoformowania tworzyw sztucznych i terminową realizację.